Genius GX Gaming Scorpion K5 [NOVINKA]

Společnost Genius uvádí na náš trh novou herní klávesnici ze série GX Gaming. Novinka nese jméno GX Gaming Scorpion K5 a je určena pro ty, kteří si rádi po práci ve volném čase zahrají a pro začínající profesionály, kteří hledají kvalitní herní klávesnici za dostupnou cenu.

Provedení a design

GX Gaming Scorpion K5 je klávesnice, která osloví všechny herní nadšence především svými funkcemi a pohodlným elegantním designem. Odolné provedení nabídne hráčům klávesy s životností až 10 milionů stisknutí. Zároveň jsou veškeré klávesy podsvícené a umožňují nastavení jasu a barev. Podsvícení je možné zcela vypnout nebo zvolit jeden ze tří stupňů intenzity a výběr ze sedmi barev.

Genius GX GAMING Scorpion K5-2 GX Gaming Scorpion K5

Funkce

Herní klávesnice Scorpion K5 je vybavena herními funkcemi, které využijí hráči všech úrovní, a celkem 12-ti funkčními klávesami. Základní nezbytnou funkcí každé herní klávesnice je možnost deaktivace tlačítka Windows, aby nedocházelo k nechtěnému přepnutí ze hry na plochu právě v nejstěžejnějších okamžicích hry. Do hráčské výbavy patří také funkce anti-ghosting, která zajistí, aby klávesnice zaznamenala pořadí současně stisknutých kláves a provedla tak požadovaný složený příkaz. Tři klávesy umožňující vyvolat opakovaný příkaz s délkou 80, 60 a 40 znaků za sekundu.

Genius GX Gaming Scorpion K5 má rozměry 460 x 188.5 x 28.5 mm a celkovou hmotnost 690 g.

Specifikace:

Provedení: Černé, herní
Připojení: USB
Podsvícení: Ano, 7 barev, 4 stupně intenzity
Životnost kláves: Až 10 000 000 stisknutí
Anti-Ghosting: Ano, 19 kláves
Funkční klávesy: Ano, 12 funkčních kláves
Win-Lock klávesa: Ano
Rozměry: 460 x 188.5 x 28.5 mm, 690 g

Doporučená koncová cena produktu Genius činí: 550,- s DPH

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>