Genius HS-930BT [NOVINKA]

Bezdrátová skládací sluchátka Genius HS-930BT jsou nově dostupnou novinkou na našem trhu. Genius HS-930BT jsou ideálním doplňkem pro všechny uživatele, kteří hodně cestují a rádi poslouchají hudbu.

Genius HS-930BT zaujmou na první pohled svým designem, který je dostupný ve třech barevných provedeních černé, bílé a červené. Že jsou sluchátka ideálním společníkem na každodenní nošení a cestování, potvrzují jejich vlastnosti. Náušníky sluchátek, jsou sklopné, aby byla sluchátka skladná, zabírala málo místa při přenášení a vlezla se do ochranného obalu, který je součástí balení. I přes svoji skladnost jsou sluchátka dostatečně velká, aby zcela obejmula uši a jsou vybavena 40mm neodymovými měniči zaručujícími kvalitní poslech hudby.

hs_930bt_pt_s1_3

Bezdrátový přenos je zajištěn pomocí technologie Bluetooth 4.0 díky kterému je snadné a rychlé spárování s mobilními telefony či tablety. Prostřednictvím bezdrátového přenosu a vestavěného mikrofonu, je zajištěna i možnosti přijmout telefonní hovor, a to pomocí tlačítka s logem Genius umístěném na mušli sluchátek. Kolem tohoto tlačítka jsou rovnoměrně rozmístěna další čtyři tlačítka pro regulaci hlasitosti a přepínání skladeb.

Integrovaná dobíjecí baterie s kapacitou 500 mAh vydrží až 15h poslechu, takže se uživatel nemusí obávat vyrazit na celý den. Sluchátka jsou vybavena audio vstupem pro 3,5mm Jack konektor pro snadné připojení ke všem zařízením jako jsou například mp3 přehrávače, které nenabízí možnost bezdrátového připojení.

Genius HS-930BT - slozene

Rozměry sluchátek Genius HS-930BT jsou 179 x 146.7 x 71.3 mm a jsou dodávána včetně cestovního obalu, nabíjecího USB kabelu a audio kabelu 3,5mm Jack.

Specifikace:

Provedení Černé, bíle, červené
Připojení Bluetooth 4.0 nebo Jack 3,5mm
Frekvence 20 – 20KHz
Doba provozu až 15h při 60% hlasitosti
Součást balení Sluchátka, USB nabíjecí kabel, kabelu 3,5mm Jack a pouzdro

Doporučená koncová cena produktu Genius činí: 820,- s DPH

Více informací: http://global.geniusnet.com/product.html?id=328&product=HS-930BT

Autor: Larca18

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>