Heart Of Gamers II. Generace [NOVINKA]

HAL3000 přivádí na svět novou generaci legend se jménem Heart of Gamers. Stejně jako předchozí generace těchto herních strojů, jsou Heart of Gamers II.generace sestrojené z pečlivě vybraných komponent nevyšší jakosti aby uspokojily všechny, kteří berou hraní vážně.

A protože i dokonalé se vyvíjí, přichází nova generace legendárních herních strojů s nejnovějšími technologiemi, aby zvládly i nové herní tituly v maximálních detailech a nezastavilo je ani ultra vysoké rozlišení 4K.

HoG_II_Pro_05

Nové technologie doprovázející procesory Skylake a operační paměti DDR4 zaručují ještě větší výkon, výrazný nárůst stability a 2x rychlejší interní komunikaci celého systému. Díky technologii LANGuard je komunikace s okolní sítí rychlejší a bezpečnější. Exkluzivní technologie GameFirst III přiřazuje nejvyšší prioritu herním datům a zaručuje, že nedojde během online hraní k lagování v důsledku vytěžování sítě jinými programy.

Nejrychlejší přenos dat z externích zařízení zprostředkovávají nové porty USB 3.1 a USB C. Kdo by chtěl rychlost přenosu dat povýšit na ještě vyšší úroveň, nabízí druhá generace Heart of Gamers volitelný upgrade na M.2 SSD disk, který bude mít až 5x rychlejší čtení a 3x rychlejší zápis než běžný SSD disk.

HoG_II_Pro_06

Nové sestavy Heart of Gamers tak oproti předchozí generaci nabízejí vyšší výkon, větší stabilitu, bezpečnější a rychlejší komunikaci a více i ticha díky unikátní airflow vnitřního prostoru a dokonalejšího chlazení. Co se však s novými Heart of Gamers II. generace nemění, je nadšení pro detail, precizní zpracování, nadstandardních 5 let záruky, bezstarostný servis a elegantní design.

Více informací: www.HeartofGamers.cz

Autor: Larca18

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>