Metro 2033 klíče ZDARMA od nás

Metro 2033 (celým názvem Metro 2033: The Last Refuge) je počítačová first-person shooter hra s prvky stealth a survival hororů vytvořená podle stejnojmenné knihy. Vyvinuta byla v roce 2010 ukrajinským studiem 4A Games v jejich vlastním enginu 4A Engine. Hra se odehrává v postapokalyptické Moskvě po 3. světové válce, kde poslední zbytky lidstva přežívají v moskevském metru. Hra byla vydána ve verzích pro Microsoft Windows a Xbox 360. Původně byla plánována i verze pro PlayStation 3, ale ta byla zrušena. Hra byla kritiky vcelku pozitivně přijata.

metro2033

Nyní máte možnost získat ZDARMA klíč do této skvělé hry. K dispozici je 10 STEAM klíčů, které si pomocí níže uvedeného odkazu můžete přiřadit ke STEAM účtu úplně ZDARMA. Vše je legální cestou a to díky www.humblebundle.com. Tak stahujte a užívejte si hru.

Tyto klíče musí být aktivované nejpozději do 21.11.2014, poté jejich platnost vyprší a již je ke svému účtu nepřidáte. Po aktivaci vám hra zůstává na stálo.

Pokud nevíte, jak si hru aktivovat postupujte dle našeho návodu ZDE.

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>