Nakupujte chytře a levně software a hry ONLINE

V dnešní době existuje spousta obchodů, které nabízejí různé produkty levněji než jsme byli zvyklí. Jeden takový online obchod vám dnes představím. Jedná se o G2A.com, kde můžete nakupovat hry (STEAM, ORIGIN, UPLAY,…), ale taky se tam již objevují i různé programy jako třeba ESET. Asi si říkáte, že tohle musí být nějaký podvod, ale budete se divit, jak rychlé, snadné a bezpečné nakupování na tomto obchodu je.

Screen Shot 02-18-15 at 05.49 PM

Proč je to tak levné?

Tuto otázku si určitě kladete. Jedná se o čistě ONLINE obchod, který nemá žádné pobočky a všechny náklady spolkne akorát doména, webhosting a zaměstnanci na help desku. Tím se náklady, oproti běžným obchodům, rapidně snižuji. A aby to nebylo málo, tak mezi prodejci jsou i normální uživatelé, kteří většinou různé produkty prodávají pod cenou, protože k nim přišli v nějaké soutěži… mají prostě tento produkt navíc a chtějí se ho zbavit.

Screen Shot 03-06-15 at 11.23 PM 004

Jak lze platit?

Obchod nabízí hned několik možností, které nebudu detailněji rozebírat, ale podívat se na ně můžete na následujícím obrázku.

Screen Shot 03-06-15 at 11.23 PM 003

Je to bezpečné?

Ano je. Obchod nabízí za příplatek 1€ (28,-kč) službu G2A SHIELD, která je tu pro zákazníky v případě problému s prodejcem. Pokud si zakoupíte produkt a ten z nějakého důvodu nefunguje nebo vám žádný nepříjde, tak vám díky této službě vrátí peníze.

Screen Shot 03-06-15 at 11.24 PM Screen Shot 03-06-15 at 11.23 PM 001

Jak dlouho to trvá?

Délka doručení produktu je závislá hlavně na metodě placení. Zboží je k dispozici okamžitě a čeká se jen na platbu. Jakmile platba dorazí na jejich účet, tak vám produkt příjde na email. Z vlastní zkušeností vím, že pokud platíte přes PayPal, tak vám zboží příjde do 5-ti minut.

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>