Podpořte nás

Chcete nás podpořit? Stačí si na svůj web hodit náš banner nebo o nás něco napsat. Sdílet nás na Facebooku a jiných sociálních stránkách a dát +1 u naší Google+ stránky. Případně nás můžete podpořit i malým sponzorským dárkem, který bude využit na provoz webu.

Naše bannery

Full banner – 468 x 60px

<a href=“http://itmoov.eu“ title=“IT MooV.eu – Recenze a návody – Herní servery – Vyúkový program“><img src=“http://itmoov.eu/banner/468×60.gif“ alt=“IT MooV.eu – Recenze a návody – Herní servery – Vyúkový program“></a>

Half banner – 234 x 60px

<a href=“http://itmoov.eu“ title=“IT MooV.eu – Recenze a návody – Herní servery – Vyúkový program“><img src=“http://itmoov.eu/banner/234×60.gif“ alt=“IT MooV.eu – Recenze a návody – Herní servery – Vyúkový program“></a>

IT MooV.eu - Recenze a návody - Herní servery - Vyúkový program

Odebírejte nás

Odebírat můžete náš RSS feed, třeba tak že si ho přidáte na seznam nebo přímo do prohlížeče. Stáči přejít zde a odebírat. Nebo na Google+.

Každý kdo nás bude sdílet na sociálních sítích nám tímto velmi pomůže.

AdBlock

Jako všude i zde je reklama. Reklama se na stránce vyskytuje jen na pravé straně dole, kde neruší. Proto vás žádám o vypnutí Adblock na mých stránkách. Rozhodně zde není takové množství reklam jako na jiných webech, které vyloženě vadí v prohlížení obsahu.

Návod, jak vypnout Adblock na webu je zde.

PR články či reklamní plocha

Zájemce o PR článek či umístění svého banneru na určitém místě na webu můžou psát přes formulář níže. Poté dostanete cenovou nabídku, podmínky a vyjádření. Pokud byste se chtěli stát partnerem, tak přejděte na tuto stránku.


Jméno společnosti (vyžadováno)

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš Web

Vaše zpráva