Rollei Helmet Mount Pro[NOVINKA]

Společnost Rollei uvádí na náš trh novou sérii držáků Rollei Helmet Mount Pro určenou pro uchycení akčních kamer Rollei a GoPro na helmy. Rollei Helmet Mount Pro je ideální řešení pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou využít samolepících úchytů.

Trh se sportovními helmami je poměrně rozsáhlý a nabízí helmy různých tvarů, provedení a s různými povrchovými úpravami. Díky tomu není vždy možné na helmě nalézt plochu příhodnou k bezpečnému a pevnému přilepení patice pro akční kameru. Nová série držáků akčních kamer Rollei Helmet Mount Pro nabízí možnost jak uchytit akční kamery Rollei a GoPro na helmu, aniž by si na ni musel uživatel cokoliv lepit. To je pro mnohé uživatele zásadní a mohou si tak kameru připnout například i k zapůjčené helmě.

Na výběr je z pěti druhů provedení dle typu helmy a umístění kamery. Pro helmy na motorku a kolo jsou dostupné úchyty pro umístění kamery na vrchol helmy. Pro zbylé sportovní helmy, jako jsou na lyže, snowboard, skateboard, inline brusle nebo vodní sporty, jsou dostupné držáky pro různá umístění. Díky těmto držákům s umístěním kamery na vrchol helmy, přední část helmy, nebo na stranu helmy mají uživatelé možnost pořizovat záběry z nejrůznějších úhlů.

Držák se vždy umístí na požadované místo a uchytí se pevnými gumovými popruhy za okraj helmy. Tím je uchycení maximálně stabilní a bezpečné i při vysokých rychlostech jízdy na motorce. Navíc jsou všechny držáky vybaveny technologií SaftePad pro bezpečné uvolnění kamery v případě kolize, což minimalizuje nebezpečí poranění krční páteře.

Rollei Helmet Mount Pro

Výhodou série Rollei Helmet Mount Pro, je kompatibilita mezi nejrozšířenějšími kamerami GoPro a Rollei.

Doporučené koncové ceny jsou:

Rollei Actioncam Helmet Mount Motorbike Pro – 1 590,- s DPH

Rollei Actioncam Helmet Mount Bicycle Pro – 1 590,- s DPH

Rollei Actioncam Helmet Mount Side Pro – 1 590,- s DPH

Rollei Actioncam Helmet Mount Front Pro – 1 590,- s DPH

Rollei Actioncam Helmet Mount Sport Pro – 1 590,- s DPH

Více informací: http://www.rollei.com/products/actioncams/actioncam-helmet-mounts/

Autor: Larca18

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>