Transcend DrivePro Body 10 [NOVINKA]

Firma TRANSCEND rozšiřuje řadu kamer DrivePro o osobní bezpečnostní kameru DrivePro Body 10. Ta je určena pro příslušníky Policie a pracovníky ochranky, kteří chtějí zaznamenávat běh události při výkonu práce.

DPB10_product_3

Nová kamera DrivePro Body 10 je odolná vůči vodě, nárazům a je vybavena infračerveným přísvitem pro záběry při nedostatku světla, vestavěnou baterií a klipsem pro uchycení.

Denní a noční záznam v kvalitě Full HD

Kamera TRANSCEND DrivePro Body 10 je přizpůsobena k zaznamenávání obrazu ve FullHD kvalitě 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu, a to jak ve dne, tak i v noci. Clona objektivu je F/2.8 a jeho zorný úhel činí 160°. Vestavěná lithium polymerová baterie o kapacitě 1530 mAh umožňuje provádět záznam po dobu 3,5 hodin. Intuitivně umístěné tlačítko pro pořizování fotek umožní zaznamenat jednotlivé snímky a uchovat je jako důkaz. Vše se ukládá na kartu microSDHC 32GB, která je součásti balení.

Pevná konstrukce

Kamera DrivePro Body 10 se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a splňuje požadavky třídy vodotěsnosti IPX4, což zajišťuje ochranu proti zalití. Navíc, kamera splňuje přísné požadavky vojenských norem týkajících se odolnosti proti otřesům a pádům, uplatňovaných v americké armádě (MIL-STD-810G 516.6).

DrivePro Body Toolbox

K ovládání kamery slouží speciální ovládací systém DrivePro Body Toolbox s uživatelsky přívětivým rozhraním, který umožňuje uživatelům operačního systému Windows používat užitečné funkce kamery, příp. aktualizovat firmware. Navíc, po nastavení uživatelského jména, data a času, budou tyto informace zobrazeny na pořízených fotkách a videozáznamu, což při práci v teamu více lidí zaručuje přehled mezi jednotlivými záběry a snímky.

Specifikace:

Model DrivePro Body 10
Rozměry 88,4 x 52,2 x 19,6 mm
Hmotnost 108 g
Objektiv F/2.8, zorný úhel 160°
Nahrávání H.264 (MOV: do 1920×1080 30fps)
Provozní teplota -20°C ~ 65°C
Certifikáty CE, FCC, BSMI
Záruka 2 roky
Příslušenství Karta micro SDHC 32GB Class 10 je součástí dodávky

Oficiální produktové video:

YouTube Preview Image

Maloobchodní doporučená cena s kamery TRANSCEND DrivePro Body 10 činí 3 990,- s DPH. Na kameru se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Více informací: www.transcend-info.com

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>