Transcend SDHC/SDXC UHS-II Class 3 [NOVINKA]

Firma Transcend oznamuje rozšíření nabídky o paměťové karty SDHC/SDXC UHS-II U3, které nabízí vysokou rychlost zápisu. Karty jsou vyrobeny na základě MLC paměti, proto se osvědčí v profesionálních fotoaparátech a kamerách, které zaznamenávají obraz v kvalitě 4K. Nové karty značky Transcend spojují standard UHS-II s třetí rychlostní třídou. Nabízená rychlost čtení činí až 285 MB/s, a zápisu až 180 MB/s.

Transcend SDHC-SDXC UHS-II Class 3

Karty Transcend SDHC/SDXC UHS-II U3 zajišťují plynulý provoz všem držitelům profesionálních fotoaparátů a kamer, kteří fotí ve formátech RAW a JPG nahrávají videa v kvalitě Full HD, 4K a 3D. Vestavěné čipy NAND MLC Flash zaručují dlouhou životnost karet SDHC U3/SDXC UHS-II a tím zaručují dlouhodobé bezpeční uložení souboru. Karty navíc podporují méně pokročilá zařízení nižších standardů, UHS-I a tradiční SD karty.

Karty TRANSCEND SDHC a SDXC UHS-II U3 jsou vhodné k provozu v teplotách -25°C až 85°C. odolné proti vodě, elektrickým výbojům, rentgenovému záření a otřesům. Navíc, jsou vybaveny systémem ECC, který zajišťuje automatickou korekci chyb, které se mohou vyskytnout při přenosu dat.  V případě ztráty uložených dat – fotografií, dokumentů nebo videosouborů se bude hodit speciální software – TRANSCEND RecoverX. Kromě obnovení dat, aplikace nabízí také možnost zabezpečení souborů a formátování média.

Karty SDHC/SDXC UHS-II U3 jsou dostupné v kapacitním provedení 32GB a 64GB. Na média se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Specifikace:

Model SDHC/SDXC UHS-II U3
Druh flash paměti MLC
Rozměry (d. x š. x v.) 32mm x 24mm x 2,1mm
Hmotnost 2g
Maximální přenosová rychlost Čtení do 285 MB/sZápis do 180 MB/s
Napětí 2,7V-3,6V
Provozní teplota -25°C – 85°C
Dostupné kapacity 32GB, 64GB
Záruka doživotní

Doporučené koncové ceny karet činí:

Transcend SDXC UHS-II U3 64GB – 1 990,- s DPH
Transcend SDHC UHS-II U3 32GB – 1 150,- s DPH

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>