Transcend SSD570 [NOVINKA]

Firma TRANSCEND představuje nové, 2,5“ SSD disky SSD570 SATA III, které dosahují rychlosti čtení až 510 MB/s a až 450 MB/s při zápisu dat. Díky použití SLC Flash čipů a funkce IPS (Intelligent Power Shield) nabízejí disky velkou přenosovou rychlost, zvýšenou úroveň bezpečnosti dat v případě výpadku napájení a současně nižší spotřebu energie.

Transcend-SSD570

Vestavěná IPS funkce umožňuje uložit větší počet dat ve flash čipech v případě neočekávaného výpadku napájení. Funkce IPS začíná fungovat, než SSD spustí ochranný režim zápisu dat a tím zajišťuje integritu dat a zabraňuje poškození zařízení při náhlém výpadku napájení nebo energetické poruše.

Disk je navržen pro náročná průmyslová použití a je odolný proti nárazům a vibracím. Transcend SSD570 mohou být provozována v pohotovostním režimu, jsou vybaveny technologií S.M.A.R.T. a algoritmem pro vyrovnání opotřebení disku a zajištění dlouhodobého a bezporuchového provozu přístroje. Vestavěný systém ECC zajišťuje automatickou korekci chyb, které se mohou vyskytnout při přenosu dat.

Specifikace:

Druh flash paměti SLC
Rozměry (d. x š. x v.) 100 mm x 69,85 mm x 6,8 mm
Hmotnost 58 g
Maximální přenosová rychlost Čtení do 510 MB/sZápis do 450 MB/s
Rozhraní SATA III 6 Gb/s
Provozní teplota 0°C -70°C
Dostupné kapacity 64 GB, 128 GB

Předpokládané ceny disků TRANSCEND SSD570 činí: verze 64 GB – 15 500,- s DPH a varianty 128 GB – 29 950,- s DPH.

Na produkty se vztahuje tříletá záruka výrobce.

Více informací: www.transcend-info.com

Autor: Larca18

Sdílet článek na

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>